ביי ביי ביירון ביי

ביי ביי ביירון ביי

שבוע 32, היום ה-221 למסע – יום שני, 11 בנובמבר
ביירון ביי – Byron Bay

בוקר לחוץ – אני מתעורר מאוחר כבר שמונה. כולם ערים ובתוך הקרוואן. כל הגוף שלי כואב. היום נמשיך הלאה מביירון.  אין לי מושג לאן אבל תוך שעתיים נהיה בדרכים שוב. בעשר צריכים להתקפל מפה. כבר תשע ועשרה. עידו חמוץ ועצבני בגלל השיעורים הבוקר. עכשיו הוא כועס על זה שיחזור לארץ יצטרך להשלים המון. קיפלנו את הכל בחוץ והכל רטוב. הסככה שמשיה של הקרוואן הייתה בחוץ והכל התמלא מים וגם על גג הקרוואן. כמות אדירה של מים. ארוחת בוקר היום קלילה בלי ביצים רק כריכים או משהו. רבע לעשר אחרי ארוחת בוקר קלילה. הכל מוכן לגמרי אפשר לזוז. לא ברור לאן אבל צריכים לעבור בבנק.

נוסעים שעתיים לא יודעים לאן – עשר עצרנו כמה דקות הליכה מהבנק. קרן יצאה לבדוק. אנחנו ברכב. לא נהגתי שבוע וכבר שכחתי איך נוהגים במשאית הזאת. כבר אחת. אחרי שעתיים נסיעה. כל הילדים נרדמו. לא ברור לאן הגענו. עקבנו אחרי המסלול של אלי ונרדה שנסעו שלשום. מעין שמורה כזאת. נשיונאל פארק. ירדתי לבדוק את האזור. חוף ים נטוש כזה. פראי כזה. אף אחד לא רוצה לצאת מהרכב. טוב, כדאי שנחשוב מה עושים כי כבר אחת בצהריים.

ל-ימבה – קראנו בלונלי על מקום לא רחוק נחמד אז נמשיך לשם. שתיים ועשרים נסענו וחנינו במקום שנקרא ימבה Yamba. מתחיל להתקרר וניראה שירד גשם. לאף אחד אין כוח ומצב רוח לכלום. רק אני מחייך. יש פה מרינה עם סירות. מפרץ קטן וקסום. מלא שחפים ושקנאים. אני יושב בוהה בשחפים. מעונן ומטפטף אז אי אפשר כל כך להיות בחוץ. על פי התחזית זה ימשיך בימים הקרובים. הילדים רואים סרט שעדיין לא ראו. הם כל הזמן רואים את אותם הסרטים ומסרבים לראות משהו חדש. הכרחתי אותם ונראה שזה הצליח. כבר 10 לחמש ומתחילה סופה מטורפת. רוח מאוד חזקה אבל אין גשם עדין. הילדים רואים סרט חדש של שעתיים שאי אפשר להזיז אותם מהמסך. גשם וחורף הגיע. יושבים בתוך הקרוואן כל אחה”צ והערב. אבל יש מצב רוח טוב אז הכל בסדר. לא ברור איך השתפר לכולם המצב רוח לטובה. אני לא מתלונן. יום קצת חלש. יש גם כאלו.

One thought on “ביי ביי ביירון ביי

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s